Exterior Designer

Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Inżynieria

Aktualizacja: 16 dni temu

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:

  • wykształcenie z zakresu architektury okrętów, architektury lądowej, wzornictwa przemysłowego lub pokrewne
  • umiejętność ręcznego rysowania lub wykonywania szybkich szkiców z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego
  • bardzo dobra znajomość programu Rhinoceros, umiejętność sprawnego modelowania
  • umiejętność tworzenia wizualizacji w programach 3D + biegła obsługa Adobe Photoshop
  • bardzo dobra znajomość programu Autocad, umiejętność biegłego wykonywania rysunków 2D (korzystanie ze skrótów klawiaturowych)
Informacje dodatkowe:
  • prosimy o załączenie swojego portfolio

Obowiązki:

Czym będziesz się zajmował:

  • opracowywaniem, pod względem technologicznym i materiałowym, wyposażenia zewnętrznego jachtów
  • modelowaniem i rysowaniem projektów wyposażenia zewnętrznego jachtów
  • planowaniem jednostek zgodnie z wytycznymi (linie wodne, sekcje)
  • prezentowaniem projektów – obróbką graficzną (środowisko Adobe)
  • tworzeniem projektów we współpracy z innymi członkami zespołu projektantów i konstruktorów
  • kompleksowym wyjaśnianiem założeń projektowych przed klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • rozwiązywaniem problemów konstrukcyjnych w kooperacji z klientem

Oferujemy:

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów
  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nowoczesne oprogramowania
  • Brak dress code
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Nagroda za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Uczestniczenie w targach branżowych na całym świecie
  • Coroczne spotkania świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • Multisport (dofinansowanie 80%)
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Ogłoszenie podstawowe
Sunreef Venture S. A.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 76 dni (do 06.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63008929
  • Data wyróżnienia: 6 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 6 listopada 2019
  • Aktualizacja: 22 listopada 2019
  • Wyświetleń: 172
  • Wyświetleń na liście: 4 479
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku