Fizjoterapeuta -praca na fizykoterapii część etatu/cały etat

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne „Med-Reh” poszukuje fizjoterapeuty do pracy na fizykoterapii w wymiarze pracy - część etatu lub pełen etat
Praca w systemie zmianowym:
- 7.00-13.00/13.00-19.00 -część etatu
- 7.00-14.30/11.30-19.00 - pełen etat

Zakres obowiązków:
- wykonywanie zabiegów z  zakresu fizykoterapii
- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- współpraca z personelem w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki na wysokim poziomie.

Wymagania:

- pwz,
- wykształcenie średnie-technik fizjoterapii lub wykształcenie wyższe
- życzliwe podejście do pacjenta,
- umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem oraz współpracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- empatia.

Oferujemy:

- stabilną współpracę
- miłą atmosferę

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64900021
  • Data wyróżnienia: 04.07.2022
  • Data wprowadzenia: 01.07.2022