Rejestratorka Medyczna CM Morska

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

CM MORSKA poszukuje do Zespołu Rejestracji:
RECEPCJONISTKA / REJESTRATORKA MEDYCZNA (R)
Miejsce pracy: Gdynia

Jakie zadania czekają na Ciebie w naszej placówce:
  • kompleksowa obsługa Pacjenta w placówce (m.in rejestracja w systemach medycznych mMedica, Kuracjusz, koordynacja wizyt i zabiegów Pacjenta u poszczególnych specjalistów);
  • obsługa rozmów telefonicznych, korespondencji mailowej oraz komunikatorów;
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentów wewnątrz firmy
  • obsługa terminali płatniczych, kasy fiskalnej – wystawianie paragonów i faktur
  • budowanie pozytywnego wizerunku Centrum Medycznego MORSKA;
  • przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie ze szczególnym uwzględnieniem standardów obsługi Pacjenta.
Czego oczekujemy:
  • empatii i zaangażowania w pomoc Pacjentom
  • umiejętność pracy z ludźmi oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy własnej;
  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki, dokładności i sumienności w działaniu;
  • miłej i profesjonalnej aparycji, otwartości i proaktywnej postawy;
  • chęci rozwoju i ciągłego doskonalenia umiejętności;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem!
  • wykształcenia min. średniego
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera, urządzeń biurowych
  • umiejętności szybkiego i efektywnego uczenia się nowych programów komputerowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowości do pracy w trybie dwuzmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 i 12:00-20:00)
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne wynagrodzenie uwzględniające także rozwój oraz efekty pracy;
  • pracę w uznanej firmie medycznej specjalizującej się w rehabilitacji i fizjoterapii w kilku lokalizacjach w Gdyni
  • zniżki pracownicze na usługi przychodni
  • pracę w zgranym zespole w przyjaznej i twórczej atmosferze;
  • możliwość rozwoju indywidualnego i zespołowego zgodnego z predyspozycjami;
  • metodę współpracy opartą na zespołach zadaniowych, a nie na hierarchii;
  • pełne wsparcie w procesie wdrażania do pracy
  • szkolenia wewnętrzne podnoszące umiejętności i kwalifikacje
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

UWAGA:
Zgłoszenia w formie CV (najlepiej PDF) przyjmujemy WYŁĄCZNIE na adres mailowy: [ukryte]
Proszę podać kod "R" oraz imię i nazwisko w tytule emaila.

Informacje o firmie
Centrum Medyczne MORSKA świadczy kompleksowe usługi rehabilitacyjne i terapeutyczne na najwyższym poziomie zgodnie z mottem: „w praktyce – najlepsi”. Nasze placówki medyczne powstały z myślą o osobach borykających się z problemem przewlekłego bólu, z ograniczeniami w poruszaniu się, a także po urazach, wypadkach, udarach mózgu oraz z chorobami neurologicznymi czy układu kostno-stawowego zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Obecnie przyjmujemy pacjentów w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

W Centrum Matki i Dziecka, znakomici specjaliści różnych zakresów (uroginekologii, położnictwa, laktacji, psychologii i dietetyki) wspierają Pacjentki w drodze od ich decyzji o macierzyństwie poprzez ciążę, poród i okres połogu. Jednocześnie Zespół fachowców: fizjoterapeutów dziecięcych, terapeutów logopedycznych i integracji sensorycznej oraz dietetyka i psychologa dziecięcego wspierają dzieci w ich prawidłowym rozwoju od 1. dnia życia. Wszyscy razem zapewniają Pacjentom kompleksową pomoc i opiekę medyczną.
Jako Centrum Leczeniu Bólu oferujemy konsultacje lekarzy anestezjologów, neurologów wraz z zabiegami inwazyjnymi typu kriolezja, iniekcje botulinowe oraz inne iniekcje czy wlewy, ale także akupunkturę, masaż leczniczy, fizykoterapie i wiele innych wykonywanych przez dedykowanych fizjoterapeutów.
Klinika Osteopatii to największa na Pomorzu Klinika Osteopatii Medycznej, w której dyplomowani osteopaci realizują holistyczny model leczenia Pacjentów. Każdego dnia swoim doświadczeniem i wyjątkowymi umiejętnościami niosą pomoc i ulgę wielu pacjentom.
Centrum Medyczne MORSKA oferuje świadczenia odpłatne w placówkach na Obrońców Wybrzeża 8 i Kieleckiej 5, a także bezpłatnie w ramach kontraktów z NFZ zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dla dzieci w Przychodni Rehabilitacyjnej i Poradni Leczenia Bólu na ulicy Morskiej 7.

Prowadzimy także rehabilitację domową na Terenie Trójmiasta w ramach marki DomowiFizjoterapeuci.pl dla pacjentów prywatnych, jak również w ramach NFZ, w przypadku pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.
Pacjentów przyjmujemy w trzech placówkach w Gdyni – przy ulicy Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 i Morskiej 7.

www.cmMORSKA.pl

Aktualizacja: 08.11.2023