Florystka w kwiaciarni, sprzedawca, tworzenie bukietów

powrót do listy
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

Zatrudnię panią do pracy w kwiaciarni na stanowisku sprzedawcy florystki.
Praca w określonych (umówionych) dniach i godzinach, umowa o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, rozwijanie swojej pasji i zainteresowań florystycznych.
Wymagania: umiejętność tworzenia kompozycji kwiatowych, bukietów, wiązanek kwiatowych i roślinnych, komunikatywność, uczciwość, współpraca z zespołem, inspiracja zawodowa.
Obowiązki w pracy: obsługa klienta, komponowanie wiązanek kwiatów, bukietów, wieńców pogrzebowych, roślin doniczkowych, dbanie o wystrój miejsca sprzedaży, współpraca z zespołem pracowników.
 
Informacje o firmie
Kwiaciarnia BETIS istnieje od 18 lat, tworzymy i komponujemy zestawy kwiatowe dla klientów na każdą okazję oraz bez okazji :). Doradzamy, pomagamy, zapraszamy do współpracy.
Nasze bukiety i kompozycje (nie tylko kwiatowe) otrzymywali lub zamawiali znani polscy i zagraniczni artyści, celebryci, politycy, i nie tylko oni... Spełniamy życzenia kwiatowe naszych klientów, podpowiadamy, dostarczamy. Stroimy sale zabawowe, bankietowe, konferencyjne, samochody, biura... Dbamy o wystroje pomieszczeń, klubów, biur, hoteli. Doradzamy, projektujemy wystroje, upiększamy sale weselne, dostarczamy kwiaty, wieńce.

Praca w kwiaciarni BETIS to ustalone dni i godziny pracy, umowa o pracę, tworzenie kompozycji kwiatowych, bukietów, łączenie kwiatów z innymi przedmiotami, dbanie o wystrój kwiaciarni, współpraca z zespołem pracowników, rozwijanie swojego dorobku i doświadczenia zawodowego, możliwość szkolenia i poszerzania swojej wiedzy zawodowej, komunikowanie się z klientem. 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
Ogłoszenie standardowe
503994... Zadzwoń
l...@wp.pl Wyświetl e-mail
BETIS Beata Lis
Adres
Gdańsk, Borkowo Nowy Horyzont
Współczesna 1F
Ważne jeszcze 9 dni (do 06.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63432929
  • Data wyróżnienia: 23 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2020
  • Wyświetleń: 378
  • Wyświetleń na liście: 3 315
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS