Fotograf Ślubny

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Praca twórcza,
Grafika,
Fotografia
Poziom stanowiska
Praktykant / stażysta
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 19 dni temu

Poszukuję do stałej współpracy fotografa/fotografki w branży ślubnej.

Jestem operatorem i montażystą filmowym, pracującym przy różnorodnych projektach.
W branży ślubnej działam okazjonalnie od paru lat w ramach własnej marki. Chciałbym rozwinąć profil mojego działania i zacząć na stałe współpracować z fotografem/fotografką ślubną w ramach wspólnej marki.

Poszukuję osoby energicznej i pozytywnej, mającej wiedzę i doświadczenie o fotografii reportażowej (nie musisz mieć dziesiątek ślubów i plenerów za sobą, ważne żebyś miał/miała orientację i wyczucie tematu:-).
Ważne również abyś posiadał/a pełne wyposażenie sprzętowe do tego typu projektów oraz zamieszkiwał w Trójmieście lub okolicach.

Dodatkowym atutem w wyborze współpracownika będzie osoba posiadająca umiejętności i smykałkę w prowadzeniu marketingu internetowego.


Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą wyślij proszę CV, portfolio. W mailu zamiast listu motywacyjnego napisz trochę informacji o sobie i opisz „po krótce” swoją dotychczasową fotograficzną drogę.

Do kontaktu zapraszam tylko przez email: [ukryte]
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63332689
  • Data wyróżnienia: 21 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 21 marca 2020
  • Wyświetleń: 348
  • Wyświetleń na liście: 5 841