Fryzjer

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Uroda / rekreacja,
Kosmetyka / fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 9 miesięcy temu

Jeśli chcesz pracować pod okiem Mistrzyni Świata i dzięki niej rozwijać swój kunszt fryzjerski, a ponadto nie możesz żyć bez takich programów, jak „Ostre cięcie” czy „Afera fryzjera”, już planujesz swoje uczestnictwo w następnym sezonie „Mistrzowskiego cięcia”, Twoim ulubionym filmem jest „Edward Nożycoręki”, a każdy odstający na Twojej głowie „wicherek” doprowadza Cię do fryzjerskiej pasji, to właśnie Ciebie szukamy!
Jest to praca pełna wyzwań i działań, ale też inspiracji, nauki, szkoleń i rozwoju, a przede wszystkim przynosząca dużo satysfakcji.

Główne zadania:
Wykonywanie zabiegów strzyżenia i modelowania włosów,
Koloryzacja, rozjaśnianie i dekoloryzacja włosów,
Wykonywanie upięć,
Diagnoza włosa i odpowiednie dostosowanie do niego zabiegów pielęgnacyjnych,

Doradzanie w wyborze koloru czy fryzury,
Przygotowanie włosów do zabiegów (pielęgnacja, masaż głowy),
Doradzanie w temacie pielęgnacji włosów,
Sprzedaż produktów kosmetycznych,
Przygotowanie stanowiska pracy i utrzymanie go w czystości,
Definiowanie potrzeb w zakresie artykułów fryzjerskich w salonie.

W zamian za Twój czas i energię oferujemy:
Pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole,
Pracę w oparciu o umowę o pracę,
Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,
Praca pod okiem Mistrzyni Świata,
Szkolenia w całej Polsce w najlepszych akademiach,
Udział we wszystkich liczących się targach fryzjerskich w Polsce,
Możliwość przygotowania do startu w zawodach,

Know-how budowane przez lata,
Pełne wsparcie merytoryczne i pomoc zespołu,
Pozytywny klimat pracy, luźną i przyjazną atmosferę,
Dużo inspiracji i dobrej zabawy.

Idealny Kandydat posiada następujące cechy:
Poszukujemy pasjonatów,
Minimum pół roku doświadczenia we fryzjerstwie damsko-męskim lub damskim – warunek konieczny,

Wiedza z zakresu diagnozy włosa i zabiegów pielęgnacyjnych,
Znajomość najnowszych trendów we fryzjerstwie,
Chęć do pracy i rozwoju,
Gotowość na maksymalną ilość szkoleń,
Ciekawość ludzi i uśmiech na twarzy,
Dążenie do perfekcji,
Punktualność,
Uczciwość,
Poczucie humoru – warunek konieczny :)

CV ze zdjęciem oraz informację, dlaczego chcesz pracować pod okiem Mistrzyni Świata ślij na adres:
[ukryte]
Informacje o firmie
Mistrzowski Salon Fryzjerski M&M jest prowadzony przez prawdziwą pasjonatkę fryzjerstwa i Mistrzynię Świata we fryzjerstwie męskim, Beatę Lewczuk. Należąc do Polskiej Kadry Fryzjerów CMC, wzięła udział w czterech konkurencjach podczas tegorocznych zawodów World Champion Barber i Festival Internazionale della Coiffure, zdobywając 4 medale – złoty puchar w kategorii Razor Fade, srebrny puchar w kategorii Old School oraz srebrny i brązowy puchar w kategorii Salon Look. W swoim salonie, który już od ponad 4 lat sukcesywnie rozwija wraz z ludźmi pełnymi pasji, oferuje strzyżenie damskie oraz męskie, pełną pielęgnację zarostu, czyli barbering oraz strzyżenie dla najmłodszych.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63101192
  • Data wyróżnienia: 12 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 30 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 452
  • Wyświetleń na liście: 13 421