Kosmetyczkę do salonu Health & Beauty INN

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 9900
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Uroda / Rekreacja,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Salon Healthy & Beauty INN zaprasza Cię do współpracy. Szukamy osoby doświadczonej, do dalszej obróbki szkoleniowej. Bardzo cenimy pracowitość, uczciwość i uśmiech. Szukamy osoby komunikatywnej sprzedażowo, która będzie umiała nawiązać dobre relacje z klientami i zespołem.

Opis stanowiska:
  • staż szkoleniowy przy urządzeniach Hi-Tech, recepcja salonu, obsługa Klienta.
Oczekujemy:
  • doświadczenia w branży,
  • wysokiej kultury osobistej i empatii,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • kreatywności, zaangażowania i chęci rozwoju,
  • umiejętności rozmowy z Klientem, otwartości w budowaniu trwałych relacji z Klientami,
  • znajomość języka polskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego,
  • dokładność, odpowiedzialność,
Oferujemy:
    •    atrakcyjne wynagrodzenie
    •    pracę w ekskluzywnym salonie w centrum miasta,
    •    możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji,
    •    pracę w zgranym zespole.

Jeśli uważasz, że jesteś idealną Kandydatką na to stanowisko prosimy o przesłanie CV (zdjęcie mile widziane) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Zapraszamy również do kontaktu z naszym zespołem

Aktualizacja: 21.03.2024

Salon Beauty INN

58 380-44-00
biuro@4project.pl
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Aniołki
Płowce 62
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer