PRACA OD ZARAZ! Pracownik sprzątający teren zewnętrzny Galeria City Meble (Wrzeszcz) lub Salony Plichta (Jasień)

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pomoc domowa,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 miesięcy temu

Lokalizacja:
Gdańsk, ul. Grunwaldzka (Wrzeszcz) Galeria City Meble lub ul. Lubowidzka (Jasień) Salony Plichta

Co oferujemy:
  • Stawka 12 zł na rękę
  • Praca w systemie zmianowym w zależności od lokalizacji
  • Wysokiej jakości odzież roboczą
Obowiązki:
  • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym (zimą również odśnieżanie)
  • Dodatkowo kilka obowiązków związanych z obiektem wewnętrznym - maszynowe mycie posadzki, mycie przeszkleń.
Kogo szukamy?
Nasz kandydat powinien:
  • Posiadać doświadczenie w sprzątaniu / utrzymaniu czystości
  • Być punktualnym
  • Mieć poczucie estetyki wykonywanej pracy
  • Wykazywać się dużą kulturą osobistą
  • Z racji na fizyczny aspekt pracy, oferta jest zdecydowanie bardziej korzystna dla Panów

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie CV na b...@yescz... Wyświetl e-mail .
Informacje o firmie
W YesCzysto świadczymy usługi z zakresu profesjonalnego sprzątania oraz utrzymania czystości. Z naszych usług korzysta ponad 40 klientów na terenie Trójmiasta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62232586
  • Data wyróżnienia: 12 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 28 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 18 lutego 2019
  • Wyświetleń: 1 048
  • Wyświetleń na liście: 41 229