Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie
Zapisz

Doradca ds. nieruchomości

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Wyobraź sobie miejsce, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności, miejsce które będzie dla Ciebie nie tylko pracą ale również przyjemnością i które może dać Tobie w ciągu kilku miesięcy bardzo dobre zarobki?

Właśnie Tyszkiewicz Nieruchomości jest takim miejscem.

Jesteśmy największą, lokalną firmą w województwie pomorskim zajmującą się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.

Oferujemy:
 • ponadprzeciętne wynagrodzenie składające się z części stabilizacyjnej i prowizji,
 • pracę w doświadczonym, zgranym i wspierającym się zespole,
 • 30h szkolenie wstępne oraz stałe wsparcie merytoryczne,
 • wygodne biuro, nowoczesne zaplecze informatyczne,
 • aktywną promocję działań poprzez najlepszy zespół marketingowy w nieruchomościach.
Opis stanowiska i zadań:
Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości. Będziesz wykonywał wolny zawód w oparciu o sprawdzoną markę i know-how. Brak korporacyjnych systemów zarządzania i kontrolowania jest naszą domeną, a ciągły rozwój osobisty jest dla nas ważny.

Poszukujemy osób, które:
są ambitne i samodzielne w działaniu, mają otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia, interesująca się rynkiem nieruchomości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tyszkiewicz sp. z o.o. sp.k al.Grunwaldzka 469 23, 80-309 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

.
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Wejherowo
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż - pośrednik sprzedaży,
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
 • Numer ogłoszenia: 61948809
 • Data wyróżnienia: 31 grudnia 2018
 • Data wprowadzenia: 10 października 2018
 • Aktualizacja: 18 grudnia 2018
 • Wyświetleń: 8 664
 • Wyświetleń na liście: 332 364
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora