General Ledger Accountant with English - home office

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 17 minut temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zadania na stanowisku
  • Prowadzenie procesu GL zgodnie z harmonogramem zamknięcia miesiąca i roku,
  • Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i lokalnymi procedurami,
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i raportowanie w korporacyjnym systemie,
  • Analiza i uzgadnianie sald kont Księgi Głównej,
  • Przygotowanie kalkulacji i uzgadnianie wewnętrznych rozliczeń względem pozostałych spółek,
  • Aktywna współpraca z innymi działami SSC w nadzorowaniu kompleksowego łańcucha procesów dla odpowiednich procesów Księgi Głównej,
  • Terminowe raportowanie danych finansowych oraz ich analiza,
  • Przygotowywanie i aktualizacja procedur,
  • Uczestnictwo w migracji oraz usprawnianiu procesów.

Wymagania
  • Min. 2 - 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub orientacja w obszarze księgowości zobowiązań oraz należności,
  • Wyróżnia Cię znajomość zagadnień dotyczących analiz i raportowania księgowego,
  • Możesz pochwalić się znajomością języka angielskiego na poziomie min.B2,
  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej,
  • Dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu,
  • Posiadasz umysł analityczny i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Cechuje Cię inicjowanie nowych rozwiązań oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem.

Oferta
  • umowę o pracę
  • cykliczny wzrost wynagrodzenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • motywacyjny system bonusów
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
Ogłoszenie standardowe

NISO

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 87 dni (do 03.11.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64949720
  • Data wyróżnienia: 05.08.2022
  • Data wprowadzenia: 05.08.2022
  • Aktualizacja: 07.08.2022