Ogłoszenie nieaktualne

Główna Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Zadania:

  • Przyjmowanie, kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Comiesięczna analiza kont i uzgadnianie sald
  • Umiejętności tworzenia P&L, Balance
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji VAT, CIT, PIT
  • Praca z systemami księgowymi
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami firmy oraz Urzędami
  • Umiejętności analityczne
  • Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych spółki (w tym rozliczanie premii pracowników oraz delegacji służbowych - krajowych i zagranicznych)

Oczekiwania względem kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną prac
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku)
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Zapewnienie niezbędnych akcesoriów i sprzętu na stanowisk pracy
  • Pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, energicznym zespole

Aktualizacja: 27.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl