Grafik 3D Gdynia

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
8 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik 3D / 3D Designer
Miejsce pracy: Gdynia
Plan wynagrodzeń ustalany indywidualnie.

Zadania:
- Tworzenie ilustracji, obróbka zdjęć do sklepu internetowego.
- Tworzenie grafik i projektowanie w 3D.
- Poszukiwanie inspiracji i śledzenie bieżących trendów.
- Projektowanie materiałów na potrzeby mediów społecznościowych.
- Projektowanie wnętrz pomieszczeń od podstaw / robienie wizualizacji.

Wymagania:
- Biegła obsługa programów graficznych: do grafiki 3D, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Dra.
- Znajomość projektowania w 3D, tworzenie tekstur i renderowanie.
- Mile widziana umiejętność tworzenia animacji.
- Poczucie estetyki i kreatywność.

Oferujemy:
- Udział w ciekawych i ambitnych projektach
- Stabilne zatrudnienie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Dołączysz do przyjaznego i zgranego zespołu
- Atrakcyjne wynagrodzenie

BIERZEMY POD UWAGĘ TYLKO CV WRAZ Z PORTFOLIO.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63937120
  • Data wyróżnienia: 3 grudnia 2020
  • Data wprowadzenia: 26 listopada 2020
  • Aktualizacja: 27 listopada 2020
  • Wyświetleń: 455
  • Wyświetleń na liście: 8 474