Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Grafika
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 dni temu

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pracy na wektorach (edycja krzywej, obrysowywanie obiektów, konstrukcja typografi. Preferowany program (Corel Draw).
  • Kreatywność, niestandardowe myślenie w podejściu do realizowanych projektów.
  • Samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu nad kilkoma projektami jednocześnie.
  • Dobrej organizacji pracy
Obowiązki:
  • Kreowanie projektów i wizualizacji pod kątem konkretnych odbiorców.
  • Tworzenie wizualizacji, projektów odpowiadających standardom klienta.
  • Umiejętność eksportu plików do różnych formatów graficznych.
  • Przygotowanie plików wektorowych (krzywych) w skali 1:1 do produkcji cięcia na maszynach.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem.
Oferujemy:
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pracę przy ciekawych projektach na rynek lokalny oraz międzynarodowy
  • Dużą dawkę humoru i kawy każdego dnia.
  • Współtworzenie nowych technologii oraz ich wprowadzenie na rynek.
CV wraz z PORTFOLIO prosimy wysyłać na adres meilowy w temacie wpisując "GRAFIK"

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 10 dni temu
691552... Zadzwoń
i...@gmail... Wyświetl e-mail
Pretende
Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 612C
Ważne jeszcze 12 dni (do 01.11.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Al. Grunwaldzka
NIP
5551860296
pretende.pl
  • Numer ogłoszenia: 61014521
  • Data wyróżnienia: 18 października 2019
  • Data wprowadzenia: 3 grudnia 2017
  • Aktualizacja: 10 października 2019
  • Wyświetleń: 17 747
  • Wyświetleń na liście: 965 123
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS