Ogłoszenie nieaktualne

Grafik

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Animacja komputerowa,
Grafika,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres zadań:
- tworzenie projektów graficznych: identyfikacja wizualna, logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, banery, layouty stron www i inne,
- przygotowywanie projektów do druku,
- konsultacje z klientami,
Wymagamy:
- kreatywności i umiejętności pracy pod presją czasu
- umiejętności projektowania nowoczesnych i estetycznych projektów graficznych, wymagamy poparcia swoich umiejętności portfolio,
- biegłej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign,)
- wiedza nt. przygotowywania projektów do druku,
- znajomości trendów webdesignu.
- tworzenia wizualizacji i mockup'ów,
Mile widziane:
- znajomość CSS i HTML.
- umiejętność tworzenia animacji,
- umiejętność tworzenia renderów 3D
Oferujemy:
- stałe zlecenia B2B ( rozliczenie umowa o dzieło / lub platforma useme )
- pracę w godzinach 7:30-15:30, proponujemy również model zdalny
- rozwojową pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- czynny udział w projektach od etapu koncepcyjnego po realizację,
- miłą i inspirującą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
- ubezpieczenie grupowe,
- możliwość korzystania z karty Multisport.

Prześlij nam swoje CV wraz z portfolio na adres: [ukryte]