Grafik/graficzka komputerowa z obsługą social media

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika / Fotografia,
Marketing / Reklama / PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji zatrudni osobę na stanowisko
Grafik/graficzka komputerowa z obsługą mediów społecznościowych.

Poszukujemy osoby, która będzie współprowadziła nasze profile w mediach społecznościowych (głównie Facebook, Instagram i Youtube) i przygotowywała materiały graficzne oraz video do tych profili, a także wspomagała nas w prowadzeniu naszych kampanii Facebook Ads (maksymalnie kilka w miesiącu).
Do Twoich obowiązków należeć będzie również przygotowanie materiałów do druku (wizytówki, plakaty, banery itp.).
Ponieważ działamy również w branży zdrowie i uroda, poszukujemy osoby potrafiącej tworzyć piękne, nietuzinkowe grafiki, które będą przyciągać uwagę i zachęcać do skorzystania z naszych usług.

Pamiętaj:
Koniecznie prześlij nam swoje portfolio (link/pdf) lub kilka najlepszych prac.
Napisz również jakie masz oczekiwania finansowe.

Oferujemy pracę w wesołym zespole nastawionym na efektywną pracę w bezstresowych warunkach i miłej atmosferze.

Szczegółowe wymagania i obowiązki:
  • bardo dobra znajomość programów Adobe Photoshop i Illustrator (tworzenie projektów graficznych do druku oraz grafik na potrzeby www),
  • znajomość prowadzenia/współprowadzenia profili społecznościowych (przygotowanie nietuzinkowych grafik, tworzenie krótkich video, umieszczanie postów, odpowiednie tagowanie itp.),
  • znajomość prowadzenia/współprowadzenia kampanii Facebook Ads - (promocja postów do odpowiednich grup odbiorców, kampanie zasięgowe, nastawione na konwersję, retargetingowe),
  • znajomość oprogramowania do tworzenia/obróbki video na potrzeby www (głównie przygotowywanie krótkich filmów na Youtube przedstawiających zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego oraz (koniecznie swojego portfolio (link/pdf) lub kilku najlepszych prac) na adres emeil:
p...@oswia... Wyświetl e-mail

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 58 302 09 09.

Informacje o naszej firmie i prowadzonych przez nas działaniach:

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62687226
  • Data wyróżnienia: 17 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 8 lipca 2019
  • Aktualizacja: 9 lipca 2019
  • Wyświetleń: 681
  • Wyświetleń na liście: 6 160