Graphics Designer

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Grafika
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Graphics Designera, który dołączy do kilku osobowego zespołu graficznego w dziale marketingu i będzie pracować nad rozwojem produktów firmy. Szukamy osoby z własną inwencją twórczą, nietuzinkowymi pomysłami i rozwiązaniami, która lubi wyzwania i pracę w zespole, dla której dynamicznie rozwijające się projekty i praca pod presją czasu są wyzwaniem. Studia na uczelni ASP, będą dodatkowym atutem.

OPIS STANOWISKA:
  • Projektowanie grafiki komputerowej ( prasa, outdoor, materiały POS) i informacyjnej,
  • Skład i opracowywanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych,
  • Przygotowanie do druku materiałów graficznych,
  • Kreacja wizualna serwisów internetowych i elementów e-marketingu,
  • Czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów,
  • Współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych projektach,
  • Nadzór nad bazą zdjęć, obróbka zdjęć.
WYMAGANIA:
  • Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu poparte bogatym portfolio,
  • Znajomość typografii,
  • Znajomość: Pakietu Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign),
    Pakietu Corel,
  • Doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej, reklam internetowych, wydawnictw reklamowych i katalogów,
  • Umiejętność projektowania i przygotowywania materiałów do druku (DTP),
  • Kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych,
  • Dokładność i odpowiedzialność za własne działania,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • Odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników.
Do swojej aplikacji prosimy dołączyć link do strony z portfolio.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63707760
  • Data wyróżnienia: 20 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 2 września 2020
  • Aktualizacja: 10 grudnia 2020
  • Wyświetleń: 1 986
  • Wyświetleń na liście: 14 282