Handlowiec - obsługa klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Jesteśmy hurtownią kamienia naturalnego i płytek ceramicznych, aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Handlowiec
miejsce pracy: 83-021 Bystra k. Przejazdowa

Doświadczenie i znajomość branży nie jest wymagana

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia

Obowiązki:
  • obsługa klienta (telefoniczna, mailowa i osobista)
  • obsługa zamówień
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • zapewnienie najwyżej jakości obsługi klienta
  • doradztwo techniczne

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)
  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + premie)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • pakiet Medicover Sport

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Jesteśmy importerem i dystrybutorem kamieni naturalnych, gotowych wyrobów jak i produktów specjalistycznych i prefabrykatów.
Długoletnie doświadczenie w branży budowlanej, oraz dostrzeganie nowych trendów handlowych umożliwia nam zapewnienie bogatej oferty.
Dzięki zaangażowaniu oraz starannemu doborowi produktów zaspokajamy szeroką gamę przedsiębiorców.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64537688
  • Data wyróżnienia: 21.10.2021
  • Data wprowadzenia: 21.10.2021
  • Aktualizacja: 02.11.2021