Handlowiec

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

HANDLOWIEC (BRANŻA TLS)

Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów dla firmy oraz utrzymanie długofalowej współpracy
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • przeprowadzanie bieżącej analizy rynku
  • dbanie o dobre relacje z Klientami (regularne organizowanie spotkań handlowych)
  • przygotowywanie ofert cenowych dedykowanych pod indywidualne potrzeby Klienta

Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży TLS oraz aktualnych trendów na rynku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność dobrej organizacji, wyznaczania priorytetów, systematyczność
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • otwartość na realizację innowacyjnych pomysłów w realizacji zadań
  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

CV wysłać na adres linku aplikacyjnego https://rms.workservice.pl/apply/jo/83827176/rc/6180378

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64389320
  • Data wyróżnienia: 22 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 22 lipca 2021
  • Aktualizacja: 2 sierpnia 2021
  • Wyświetleń: 132
  • Wyświetleń na liście: 1 304