Handlowiec - Przedstawiciel handlowy B2B

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wychodzące,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Aquatec Systems Sp. z o.o. - dostawca artykułów hydraulicznych do montażu z pompami ciepła poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego, który będzie pozyskiwał i obsługiwał klientów B2B - firmy instalacyjne i hurtownie.

Obowiązki:
1. Tworzenie bazy potencjalnych klientów B2B, w szczególności instalatorów pomp ciepła i hurtowni z asortymentem hydraulicznym.
2. Kontakt telefoniczny, przygotowanie i przesłanie oferty drogą mailową.
3. Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi bieżących relacji.
4. Przyjmowanie zamówień i wystawianie faktur proforma.
5. Zamawianie przesyłek kurierskich i przygotowywanie towaru do wysyłki.
6. Badanie potrzeb klientów, uzyskiwanie informacji na temat zapotrzebowania na inne produkty oraz badanie opinii na temat produktów już oferowanych.

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:
- swobodnie czujesz się podczas rozmów telefonicznych oraz łatwo nawiązujesz kontakt,
- jesteś osobą dobrze zorganizowaną, sumienną, słowną,
- zależy Ci na osiąganiu dobrych wyników w swojej pracy,
- lubisz pracować przy komputerze i sprawnie wyszukujesz informacje w sieci.

Wynagrodzenie:
- podstawowe oraz prowizyjne - realne zarobki mieszczą się w przedziale od 4000 do 6000 zł (netto) na rękę.

Mile widziane:
- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, w handlu lub call-center.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjny dla instalatorów produkt, którego poszukują na rynku,
- wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników,
- możliwość elastycznego podejścia do godzin pracy (np. w przypadku łączenia pracy ze studiami).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail  [ukryte]  (tytuł: przedstawiciel handlowy). Zatrudnienie możliwe od czerwca 2023.

Aktualizacja: 06.06.2023