Handlowiec - Specjalista ds. usług spedycyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • przygotowywanie ofert, analiz i umów handlowych
  • utrzymywanie stałej relacji z klientem
  • zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom,
  • realizacja założeń budżetowych i jakościowych,
  • własna baza klientów będzie dodatkowym atutem,
Nasze wymagania
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie w realizacji powierzanych zadań
  • umiejętność organizowania własnego czasu pracy
  • kreatywność
  • otwartość, orientacja na klienta i osiąganie celów
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie pracy w branży mile widziane
Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
pracę w zgranym zespole i dynamicznie rozwijającej się Firmie;
niezbędne narzędzia pracy;
bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń;
pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy;
realne możliwości rozwoju

Informacje o firmie
ART LOGISTICS SP. Z O.O. jest polską firmą spedycyjną z siedzibą w Gdyni.
Jesteśmy firmą ambitną i prężnie rozwijającą się w dziedzinie transportu i logistyki.
Specjalizujemy się w obsłudze ładunków kontenerowych FCL i drobnicowych LCL w eksporcie, imporcie i tranzycie z wykorzystaniem różnych środków transportu.
ART LOGISTICS to Sztuka Logistyki, w której wykorzystywana jest przez naszą firmę paleta usług w zakresie spedycji międzynarodowej i krajowej wraz z pełną obsługą celną.
Więcej informacji o firmie na naszej stronie: www.artlogistics.pl

Aktualizacja: 07.06.2023