Host Lider w PURO Gdańsk

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 9 dni temu

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.
Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.
W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.
Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralną część.
PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.
Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

HOST LIDER (Lider w zespole Recepcjonistów)

TWOJE ZADANIA:
  • dbanie o zespół recepcji
  • rozdzielanie pracy w zespole recepcjonistów
  • prowadzenie wdrożeń dla nowych pracowników
  • obsługa skrzynek mailowych, ekstranetów i channel managera
  • witanie Gości i asysta przy meldowaniu oraz wymeldowaniu
  • przydzielanie pokoi i przygotowywanie dokumentacji pobytu Gości w hotelu
MY:
  • oferujemy pracę w fajnym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
  • zapewniamy Ci umowę o pracę
  • dajmy pakiet medyczny EnelMed
  • mamy kartę MultiSport
  • umożliwiamy dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego UNUM
  • mamy zniżki na pobyty w hotelach PURO
  • dajemy możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
TY, posiadasz cechy LIERA, a także:
  • masz doświadczenie w pracy w recepcji hotelowej
  • wiesz jak motywować niezmotywowanych
  • masz wiedzę i chcesz się nią dzielić z innymi
  • cechuje Cię innowacyjne podejście do postawionych zadań
  • jesteś otwarty na ludzi i lubisz im pomagać
  • nowoczesne technologie nie są Ci obce
  • władasz angielskim w stopniu superbohaterskim
  • znasz Gdańsk „jak własną kieszeń”
Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

PURO Gdańsk

r...@puroh... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 14 dni (do 11.11.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64522412
  • Data wyróżnienia: 19.10.2021
  • Data wprowadzenia: 12.10.2021