Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • Dokładność i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.
  • Sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Obowiązki:
  • Współpraca z pokojowymi w zakresie sprzątania pokoi, dostarczanie bielizny pościelowej, ręczników oraz chemii przemysłowej i kosmetyków, a także wynoszenie śmieci.
  • Kontrola stanów magazynowych oraz bieżące utrzymywanie porządku w magazynach.
  • Liczenie bielizny pościelowej oraz ręczników oddawanych oraz zwracanych z pralni.
  • Utrzymywanie czystości i porządku w przydzielonym obszarze hotelowym.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne miejsce pracy: unikalny design, doskonała lokalizacja, obiekt wyposażony w nowoczesne systemy informatyczne, zaplecze konferencyjno – bankietowe, restaurację, pokoje o wysokim standardzie, basen.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stabilne wynagrodzenie.
  • Posiłki pracownicze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Śródmieście
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62240073
  • Data wyróżnienia: 30 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 30 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 11 lutego 2019
  • Wyświetleń: 479
  • Wyświetleń na liście: 20 388