HR Business Partner

Branża / kategoria
Kadry / HR

Aktualizacja: 11 dni temu

Wymagania:

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Samodzielnie prowadziła rekrutacje na różne szczeble stanowisk.
  • Co najmniej dwa lata prowadziła konsultacje HR dla klienta wewnętrznego lub zewnętrznego.
  • Wykorzystywała w praktyce narzędzia HR.
  • Ma wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to nauki społeczne (psychologia, socjologia itp.)
  • Lubi wyzwania.
  • Trafnie analizuje problemy, formułuje wnioski i rozwiązania.
  • Lubi ludzi i umiejętnie buduje relacje.
  • Bardzo dobrze porozumiewa się w języku angielskim.

Obowiązki:

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Koordynowanie procesów HR w wybranych działach.
  • Realizacja rekrutacji do tych działów.
  • Aktywne wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji personalnych.
  • Pomoc pracownikom i menedżerom w rozwiązywaniu problemów z obszaru HR.
  • Praca z wynagrodzeniami zgodnie z polityką wynagrodzeń.
  • Prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR i rekomendowanie działań zarówno naprawczych jak i rozwojowych.

Oferujemy:

  • Samodzielność i rozwój.
  • Realny wpływ na rozwój wybranych działów.
  • Współudział w kształtowaniu polityki HR (praca w Centrali).
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP.
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników.
  • Dostęp do platformy e-learningowej z ofertą darmowych kursów.
  • Programy wolontariatu pracowniczego.
  • Uczestnictwo w LPP Team - naszej firmowej drużynie sportowej.
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru.

Ogłoszenie podstawowe
LPP S.A.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 80 dni (do 15.05.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
lppsa.com

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63250012
  • Data wyróżnienia: 13 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2020
  • Aktualizacja: 24 lutego 2020
  • Wyświetleń: 158
  • Wyświetleń na liście: 3 211
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku