HR Business Partner

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie projektami,
HR,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 dni temu

Jeśli jesteś osobą otwartą na dynamiczne środowisko pracy, szukającą ciekawych wyzwań w obszarze HR i rekrutacji... U nas znajdziesz niepowtarzalną okazję do rozwoju! Do zespołu HR poszukujemy osoby odpowiedzialne za procesy rekrutacyjne w branży e-commerce, z możliwością rozwinięcia skrzydeł w obszarze Employer Brandingu, oraz Candidate Experience. Aplikuj do naszego zespołu już dziś!

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji;
  • Doświadczenie w pracy dla branży e-commerce/ IT/ media/ fintech będzie atutem;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, G Suite, systemy CRM);
  • Znajomość zagadnień prawnych i podatkowych związanych z zatrudnianiem pracowników;
  • Asertywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe wsparcie managerów w obszarze rekrutacji (stanowiska związane z branżą e-commerce);
  • Realizacja celów związanych z polityką personalną Firmy;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru e-commerce;
  • Zarządzanie projektami personalnymi oraz Employer Branding;
  • Kreowanie oraz realizacja planów rozwoju firmy w długofalowej perspektywie czasowej;
Mile widziane:
  • Studia podyplomowe lub dodatkowe szkolenia z obszaru HR;
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą e-commerce.
Oferujemy:
  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego i osiągania ambitnych celów;
  • Elastyczne formy zatrudnienia: w oparciu o Kontrakt B2B lub UZ;
  • Realny wpływ na rozwój Firmy będącej liderem w swojej branży;
  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół;
  • Ruchome godziny rozpoczynania pracy: u nas nie ma "spóźnień".
  • Nowocześnie wyposażone biuro (Gdynia, Redłowo).
Informacje o firmie
Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Od pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już prawie 150-osobowy Zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64417184
  • Data wyróżnienia: 09.11.2021
  • Data wprowadzenia: 10.08.2021
  • Aktualizacja: 16.11.2021