Ogłoszenie nieaktualne

HR Intern

Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Obowiązki:
  • Wsparcie w bieżących zadaniach działu HR;
  • Dodawanie kandydatów do wewnętrznej bazy;
  • Pierwszy kontakt z aplikującymi kandydatami w celu dopasowania do projektu, zebrania zgody RODO;
  • Obsługa skrzynki mailowej z aplikacjami;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród kandydatów;
  • Sumienne wykonywanie zleconych prac.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, lub student studiów niestacjonarnych;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – poziom min. B2;
  • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel i Word);
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy;
  • Skrupulatność, dokładność, sumienność w działaniu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu.

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy na Umowę o Pracę po zakończonym stażu;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT;
  • Umowę zlecenie lub Umowę o praktyki studenckie;
  • Firmowe integracje.
Informacje o firmie
Pracuj z najlepszymi!
Seargin to prężnie działająca międzynarodowa organizacja, zajmująca się nowoczesnymi technologiami, trzykrotnie wyróżniona przez Financial Times w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.
Wspieramy znane międzynarodowe marki oraz liderów w swoich sektorach poprzez dostarczenie innych usług IT w formie Body&Team Leasing oraz Aplication Managed Services.
Pracuj w wyśmienitej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi, których codzienne wsparcie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem pozwoli Tobie cieszyć się pracą każdego dnia.

Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Administratorem Twoich danych osobowych jest Seargin Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-278) przy ul. Chrzanowskiego 11. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Seargin w tym m.in. przysługujących Ci praw znajdziesz pod https://seargin.com/privacy-policy/.