Hydraulik, monter instalacji sanitarnych, pomocnik

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Zatrudnimy hydraulika, montera instalacji sanitarnych, pomocnika. Obszar naszej działalności to trójmiasto oraz okolice. Siedziba firmy znajduje się w Redzie.
Podstawowy zakres obowiązków:
  • montaż instalacji hydraulicznej wod.-kan., c.o., gazowych w różnych technologiach
  • montaż kotłowni pomp ciepła, gazowych i innych
Oczekujemy:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • pracę w stabilnej firmie (ponad 25 lat na rynku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dopłatę za czas dojazdów do pracy
Informacje o firmie
Firma P.U. INSTALEX została założona w 1992 r. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam świadczyć wysokiej jakości usługi, dla klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. Obszarem naszej działalności jest województwo pomorskie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta, zapewniając doradztwo, projektowanie, realizację i serwis instalacji. Pomagamy w uzyskaniu dotacji jak i w przygotowaniu niezbędnej do tego dokumentacji.
Propagowanie innowacyjnych, ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań i systemów jest dla nas istotna kwestią, a dla naszych klientów korzystnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla pozyskiwania ciepła , czy też energii.

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje też instalacje wod-kan, instalacje CO, ogrzewanie podłogowe, ścienne i instalacje gazowe. Naszym celem jest wysoka jakość świadczonych usług dzięki czemu jesteśmy często polecaną firmą w regionie woj. pomorskiego. Miasta w których wykonujemy najczęściej usługi to Reda, Gdańsk, Gdynia
P.U. INSTALEX
Ul. Obwodowa 29A/U2
84-240 Reda
www.instalex-cieplo.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63509135
  • Data wyróżnienia: 30 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 301
  • Wyświetleń na liście: 4 506