Analityk danych / Opiekun Klienta

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
5 000
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 11 lat odnoszącą sukcesy na rynku monitoringu i kontroli paliwa. Z sukcesem obsługujemy setki klientów z branży ciężkiej, budowlanej i rolniczej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne know-how. Stawiamy na dynamiczne osoby, które zajmą się wdrażaniem produktu z zakresu precyzyjnej kontroli paliwa w pojazdach i maszynach połączonej z monitoringiem GPS.
Różnorodność realizowanych przez nas projektów wymagała zbudowania unikalnego zespół specjalistów, którzy łączą szeroką wiedzę z zakresu technologii elektronicznych, telekomunikacyjnych i informatycznych z kreatywnością, elastycznością, pasją i zaangażowaniem. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
  • Zdalne wsparcie techniczne użytkowników wykorzystujących oprogramowanie Progress GPS
  • Monitorowanie i nadzór nad zgłoszeniami, dbałość o terminowość ich realizacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w oparciu o istniejące procedury
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług
Każdego dnia w Twojej nowej pracy będziesz pomagał klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych. Podejmując się analizy pozyskanych przez urządzenia pomiarowe danych statystycznych przyczynisz się generowania oszczędności w firmach naszych kontrahentów, dzięki temu poznasz interesujące autorskie rozwiązania w branży monitoringu i zarządzania transportem.
Oczekiwania:
  • Zdolności analityczne
  • U kończona szkoła o profilu informatycznym
  • Umiejętność przeglądania oraz analizy danych w MS Excel
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku wymagającym bardzo dobrej obsługi komputera oraz Klienta
  • Komunikatywność, sprawna analiza oczekiwań klienta, zdolność przewidywania i analizowania problemów, umiejętność płynnego wypowiadania się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Systematyczność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Kompleksowy proces wdrożeniowo-adaptacyjny
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z pozyskanymi umiejętnościami
  • Pracę w młodym, ambitnym i nastawionym na sukces zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie
Dodatkowym atutem będzie:
  • Ukończona szkoła o profilu informatycznym
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
  • Umiejętności w zakresie zarządzania Windows Server 2012
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, przeglądanie tabel danych
Dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie współpracowników, oferujemy atrakcyjne i komfortowe warunki współpracy. Może to właśnie Ciebie szukamy?
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [ukryte]

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63615143
  • Data wyróżnienia: 12 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 31 lipca 2020
  • Aktualizacja: 19 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 688
  • Wyświetleń na liście: 6 678