Inspektor Służby Pięter K/M

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Obowiązki:
  • realizowanie życzeń Gości w zakresie usług housekeeping,
  • dokonywanie podziału pracy w zespole housekeeping,
  • nadzór i koordynacja działu housekeepingu,
  • szkolenie pokojowych w zakresie kultury pracy i obsługi Gości,
  • wspomaganie zespołu przy sprzątaniu pokoi hotelowych i apartamentów wakacyjnych,
  • współpraca z działem gastronomii, technicznym i recepcją,
  • przekazywanie sprawozdań dotyczących stanu pokoi,
  • bezpośrednia współpraca i wsparcie Managera Housekeepingu.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzątaniu jednostek apartamentowych i pokoi,
  • zamiłowanie do porządku i utrzymywania czystości,
  • dokładność i sumienność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysoka kultura osobista,
  • pracowitość,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia - praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • zniżki pracownicze na korzystanie z usług hotelu,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w 4* hotelu,
  • współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa,
  • wynagrodzenie do negocjacji i omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.