Inspektor Technicznego Utrzymania w Wydziale Eksploatacji Nieruchomości - w specjalności elektrycznej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 16 dni temu

GŁÓWNE ZADANIA:
- współudział w opracowaniu opisów przedmiotów zamówienia, przygotowaniu zamówienia oraz ocenie złożonych ofert na roboty budowlane
- opiniowanie programów organizacyjno – funkcjonalnych i projektów budowlanych zadań inwestycyjnych i remontowych
- udział w odbiorach częściowych, końcowych, przeglądach gwarancyjnych oraz przeglądach okresowych wynikających z prawa budowlanego sieci instalacji elektrycznej
WYMAGANIA:
- posiadanie aktualnego zaświadczenia o wpisie do Izby Inżynierów
- uprawnienia budowlane w branży elektrycznej
- wykształcenie średnie, preferowane wyższe
- znajomość przepisów Ustaw: Prawa Budowlanego, Prawo Energetyczne
- podstawowa znajomość obsługi komputera i kosztorysowania
- umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
Informacje o firmie
- wynagrodzenie: 3500-4000 złotych netto
- umowa o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku z możliwością regulacji czasu pracy
- ubezpieczenie grupowe oraz możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej
- benefity z Funduszu Socjalnego (m.in.: „Wczasy pod Gruszą”, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony)
- pożyczki na cele mieszkaniowe niskooprocentowane ( 1%)
- możliwość wykupu legitymacji na przejazdy PKP - 50%
- dodatkowe wynagrodzenie roczne
- możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji
- okresowe wyróżnienia dodatkową premią
- możliwość korzystania z KKOP oraz z ulg w ośrodkach wczasowych prowadzonych przez AMW Rewita

zobacz klauzule
Ogłoszenie podstawowe
261260... Zadzwoń
r...@ron.m... Wyświetl e-mail
Rejonowy Zarząd Infrastruktury
Ważne jeszcze 13 dni (do 04.10.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62377324
  • Data wprowadzenia: 19 marca 2019
  • Aktualizacja: 4 września 2019
  • Wyświetleń: 975
  • Wyświetleń na liście: 7 710
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS