Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

    Szukam instalatora smart Home. Praca polegająca na montażu i serwisie urządzeń elektronicznych.  Wykonywanie systemów Smart Home, Alarmowych, Kamer, LAN/WiFi w apartamentach i domach. Szukam samodzielnego instalatora z prawem jazdy kat.B. Mile widziane znajomość Satel INTEGRA, HIKVISION, Raspberry Pi.

    Oferuje wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania. Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii. Praca w zespole, samochód, profesjonalne narzędzia, szkolenia. Umowę o Prace lub inne formy zatrudnienia. 


    Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. [ukryte] lub kontaktu  e-mail pod adres [ukryte]

 
Informacje o firmie
MIGRON Zabezpieczenia i Automatyka

    Projektowanie i wykonywanie Instalacji elektrycznych i teletechnicznych wspomaganych systemami automatyki. Jesteśmy pełną energii Firmą z profesjonalnym i innowacyjnym podejściem do wszystkich stawianych zadań. Specjalizujemy się w systemach bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. Wykonujemy instalacje elektryczne, systemy inteligentnego domu, systemy alarmowe, kontroli dostępu, monitoringu, wideo domofony. 
https://www.youtube.com/watch?v=JkeQ8koFv3s

Michał Gronowski tel: [ukryte] .
[ukryte]

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65164695
  • Data wprowadzenia: 09.01.2023
  • Aktualizacja: 22.02.2023