Instalator systemów audio video

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Wymagania:
  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny audio video
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieci LAN
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych
  • Znajomość zagadnień z zakresu CCTV będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność lutowania złączy AV
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami ( wiertarka, szlifierka..)
  • Prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV będą dodatkowym atutem
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do wyjazdów w delegacje  (sporadycznie)
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność, sumienność
  • Kreatywność podczas rozwiązywania problemów u klienta
  • Gotowość do poświęcenia czasu na samokształcenie w celu uzupełnienia brakującej wiedzy

Obowiązki
  • Montaż okablowania audio video, LAN, instalacji elektrycznej
  • Montaż urządzeń i systemów AV
  • Podstawowa konfiguracja urządzeń AV( wzmacniacze, mikrofony, projektory…
  • Realizacja dostaw i serwisu u klienta
Oferujemy
  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia branżowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
Informacje o firmie
Firma Eurotrend Systemy Audiowizualne istnieje od 2003 roku. Specjalizujemy się w dziedzinie kompleksowych rozwiązań audiowizualnych. Jesteśmy ambitnym, dobrze zorganizowanym zespołem zorientowanym na jak największe zadowolenie klienta. Coraz większa konkurencja na rynku powoduje, że może on na nas liczyć w całym procesie realizacji tj. od projektu, wykonawstwa, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdynia Dąbrowa
Miętowa 72
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Energetyka / Elektryka,
Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 61335448
  • Data wyróżnienia: 3 kwietnia 2018
  • Data wprowadzenia: 18 marca 2018
  • Aktualizacja: 20 marca 2018
  • Wyświetleń: 740
  • Wyświetleń na liście: 30 626