Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Monter Instalacji Sanitarnych (wentylacji)
Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko Montera Instalacji Sanitarnych - wentylacji oraz hydraulicznych.
Wymagania
  • doświadczenie (minimum 4 lata ) w instalacji urządzeń i systemów wentylacyjnych oraz hydraulicznych,
  • umiejętność w pracy w zespole,
  • niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • znajomość zagadnień związanych z wentylacją oraz klimatyzacją w zakresie instalacji kanałów wentylacyjnych,
  • umiejętność czytania projektów.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 20 zł/h netto z możliwością awansu do 24 zł/h netto
  • praca wyłącznie na terenie Trójmiasta,
  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • praca w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń zawodowych,
  • dużą samodzielność w działaniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
BORA WENTYLACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres
Gdańsk Gdynia Sopot
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 62043469
  • Data wyróżnienia: 12 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 14 listopada 2018
  • Aktualizacja: 12 lutego 2019
  • Wyświetleń: 1 007
  • Wyświetleń na liście: 75 110