Instruktor Nauki Jazdy B na auto OSK 22-25 netto

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 29 dni temu

Zatrudnimy Instruktora Kat. B. Stawka między 22 a 25 zł
Oczekiwania: Uprawnienia Instruktora kat B. . Umiejętność tworzenia i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi - Klientami/Kursantami. Zaangażowanie. Uczciwość
Obowiązki: Szkolenie praktyczne Kandydatów na Kierowców. Prowadzenie dokumentacji niezbędnej przy prowadzeniu Szkolenia.
Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie ! Pracę w elastycznym wymiarze godzin, z elastycznym grafikiem. Możesz u nas pracować dużo, bardzo dużo albo mniej jeśli tak wolisz. Czas na spokojne wprowadzenie do pracy oraz szkolenie wstępne szczególnie dla Instruktorów bez doświadczenia w zawodzie. Gwarancje pracy przez cały rok. Pracę w zgranym, przyjaźnie nastawionym Zespole Instruktorów. Uczciwe traktowanie. Wysoki standard organizacyjny pracy.
Informacje o firmie
Ośrodek Szkolenia Kierowców GDPRAWKO GDAŃSK  to jedna z największych firm szkolących Kandydatów na Kierowców kat B w Gdańsku. Przez 12 lat rzetelnej pracy zbudowaliśmy pozycję firmy budzącej zaufanie wśród Klientów. Szkoląc naszych Kursantów dbamy o to aby byli oni wyśmienicie wyszkoleni a jednocześnie zadowoleni z jakości Kursu i atmosfery na nim panującej. Dzięki temu przez cały rok mamy odpowiednią ilość Kursantów aby zapewnić możliwość pracy naszym Instruktorom. Zapraszamy do naszego Zespołu zarówno Instruktorów doświadczonych, wciąż zaangażowanych w swoją pracę. Potrafiących połączyć tworzenie dobrej atmosfery w samochodzie oraz dobrej relacji z Kursantem z wysokim poziomem ich szkolenia. Zapraszamy też Instruktorów, którzy po uzyskaniu uprawnień nie mieli jeszcze okazji sprawdzić się w tym zawodzie. Zapewniamy wszelkie warunki aby spokojnie wejść w ten zawód i uzyskiwać dobre wyniki.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63761663
  • Data wprowadzenia: 22 września 2020
  • Wyświetleń: 249
  • Wyświetleń na liście: 3 327