Instruktor Nauki Jazdy B

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zapraszamy do współpracy Instruktora Kat . B.
Oczekiwania: Uprawnienia Instruktora kat B. Chęć pracy w pełnym, minimum 160 godzinnym , miesięcznym wymiarze czasu pracy. Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych , w weekendy ( nie wszystkie ). Umiejętność tworzenia i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi - Klientami/Kursantami. Zaangażowanie. Uczciwość
Obowiązki: Szkolenie praktyczne Kandydatów na Kierowców. Prowadzenie dokumentacji niezbędnej przy prowadzeniu Szkolenia. Dbałość o powierzone mienie OSK.
Oferujemy: Pracę na samochodzie OSK (KIA RIO IV). Czas na spokojne wprowadzenie do pracy oraz szkolenie wstępne szczególnie dla Instruktorów bez doświadczenia w zawodzie. Gwarancje pracy przez cały rok. Pracę w zgranym, przyjaźnie nastawionym Zespole Instruktorów. Uczciwe traktowanie. Wysoki standard organizacyjny pracy.
Informacje o firmie
Ośrodek Szkolenia Kierowców GDPRAWKO GDAŃSK  to jedna z największych firm szkolących Kandydatów na Kierowców kat B w Gdańsku. Przez 11 lat rzetelnej pracy zbudowaliśmy pozycję firmy budzącej zaufanie wśród Klientów. Szkoląc naszych Kursantów dbamy o to aby byli oni wyśmienicie wyszkoleni a jednocześnie zadowoleni z jakości Kursu i atmosfery na nim panującej. Dzięki temu przez cały rok mamy odpowiednią ilość Kursantów aby zapewnić możliwość pracy naszym Instruktorom. Zapraszamy do naszego Zespołu zarówno Instruktorów doświadczonych, wciąż zaangażowanych w swoją pracę. Potrafiących połączyć tworzenie dobrej atmosfery w samochodzie oraz dobrej relacji z Kursantem z wysokim poziomem ich szkolenia. Zapraszamy też Instruktorów, którzy po uzyskaniu uprawnień nie mieli jeszcze okazji sprawdzić się w tym zawodzie. Zapewniamy wszelkie warunki aby spokojnie wejść w ten zawód i uzyskiwać dobre wyniki. Zapraszamy również instruktorów z własnym samochodem KIA RIO przystosowanym do szkolenia.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63094163
  • Data wprowadzenia: 10 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 192
  • Wyświetleń na liście: 2 774