Internal Audit Specialist

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / audyt,
Audyt / podatki
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: IA/GDA/2/2020

Twoje zadania:
  • Aktywny udział w planowanych przeglądach audytu w podmiotach FUJIFILM Europe
  • Przygotowanie raportów z audytu i monitorowanie uzgodnionych planów działań
  • Przeprowadzanie regularnej kontroli jakości procesów operacyjnych wykonywanych w FEBS i zgłaszanie ryzyka
  • Inicjacja przeglądów audytowych ad hoc na podstawie zidentyfikowanego lub zgłoszonego ryzyka
  • Działania związane z istotnymi ustaleniami z poprzednich kontroli
  • Analiza procesów finansowych w oparciu o procedury i polityki rachunkowości FUJIFILM
  • Współpraca z działami korporacyjnymi w zakresie ustaleń regionalnych
Dołącz do nas, jeśli:
  • Posiadasz wyższe wykształcenie (mile widziane kwalifikacje księgowe lub certyfikacja audytu wewnętrznego)
  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znasz międzynarodowe standardy rachunkowości
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie audytu, oceny ryzyka, zarządzania jakością lub funkcji kontrolnych
  • Cechują Cię doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne myślenie
  • Jesteś osobą zaangażowaną i odpowiedzialną
  • Otwartość, uczciwość, świadomość jakości i zorientowanie na szczegóły to Twoje mocne strony
  • Masz zdolność do ustalania priorytetów
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną/Kartę Multisport/Ubezpieczenie grupowe
  • Kursy językowe
  • Dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej/Parking/Miejsca dla Rowerzystów
  • Fotel do masażu/Chillout Room/Biurka pozwalające na pracę na stojąco
  • Zniżki na produkty FUJIFILM
  • Owoce do biura
  • Home office
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63257642
  • Data wyróżnienia: 17 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 17 lutego 2020
  • Wyświetleń: 532
  • Wyświetleń na liście: 15 912