Inżynier budowy - branża sanitarna

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

ZUK Spółka z o. o. z siedzią w Glinczu (ul. Akacjowa 24) k. Żukowa poszukuje kandydata na stanowisko inżyniera budowy z branży sanitarnej.

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji i nieposzlakowanej opinii jako pracodawcy,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach inwestycyjnych,
  • system premiowy uwzględniający zaangażowanie oraz staż pracy
  • dodatkowe benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego, paczki świąteczne, wyjazdy i imprezy integracyjne, pobyt w firmowym apartamencie w górach, dofinansowanie szkoleń i kursów.
Zakres obowiązków:
  • wsparcie kierownika budowy w nadzorze nad realizacją robót sanitarnych zgodnie z dokumentacją projektową, techniczną, harmonogramami i przyjętymi normami
  • udział w procesie przygotowania inwestycji: przygotowywanie ofert, wycen i kosztorysów,
  • zbieranie ofert na materiały oraz ich zamawianie,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Inżynieria Środowiska - w trakcie studiów lub ukończone,
  • umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.
Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Aktualizacja: 11.03.2024