Inżynier Budowy - branża wodno-kanalizacyjna (m/k)

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: req29415

O NAS:

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

ZADANIA:
  • przygotowywanie dokumentów budowy
  • weryfikacja projektów budowlanych przed przystąpieniem do przetargu/realizacji
  • kontrola kosztów zużycia materiałów, wykonywanych robót przez Podwykonawców
  • wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców, Podwykonawców
  • sporządzanie ofert
WYMAGANIA:
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem projektów w zakresie infrastruktury drogowej
  • znajomość AutoCad, gotowość do poznawania oprogramowania branżowego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)
  • doświadczenie przy budowie sieci wodno-kanalizacyjnych będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek
Informacje o firmie
STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji".
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62935573
  • Data wyróżnienia: 8 października 2019
  • Data wprowadzenia: 8 października 2019
  • Aktualizacja: 9 października 2019
  • Wyświetleń: 288
  • Wyświetleń na liście: 12 129