Inżynier budowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 200
Wynagrodzenie brutto (do)
5 200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego, budowlanego,
  • min 2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielności w działaniu,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • skrupulatności,
  • chęci do nauki i rozwoju.
Obowiązki:
  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej,
  • przegląd, kontrola i ocena dokumentacji technicznej,
  • monitorowanie i weryfikacja terminowości oraz zgodności dostaw z harmonogramem i specyfikacją techniczną,
  • sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawianych przez producentów oraz ich zgodności z dokumentacją techniczną wymogami prawa,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej,
  • prowadzenie archiwum dokumentacji odbiorowej i technicznej oraz korespondencji,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Budowy
  • przygotowanie ofert we współpracy z Zespołem Kosztorysującym.

Oferujemy:
  • Samodzielną, ciekawą pracę w przyjaznym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

    zobacz klauzulę
    • Numer ogłoszenia: 63719091
    • Data wyróżnienia: 28 września 2020
    • Data wprowadzenia: 6 września 2020
    • Aktualizacja: 28 września 2020
    • Wyświetleń: 1 202
    • Wyświetleń na liście: 51 978