Inżynier budowy - Student wydziału budownictwa

Deweloper: PB SZYMICHOWSKI

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI Sp. z o.o.
                               poszukuje pracownika  na stanowisko

                                         INŻYNIER BUDOWY

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe - preferowany student IV roku wydziału budownictwa
- doświadczenie w budownictwie wielorodzinnym będzie dodatkowym atutem,
- sumienność, punktualność i rzetelność,
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- zaangażowanie oraz samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
-dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B,

Obowiązki:
- prowadzenie działu reklamacji oraz zmian aranżacyjnych
- czynny udział w odbiorach mieszkań
- korespondencja i kontakt z klientami w zakresie powierzonych obowiązków
- bieżąca koordynacja prac w zakresie powierzonych zadań
- nadzór nad realizacją i jakością powierzonych zadań,
- koordynacja i bezpośrednia kontrola zespołu pracowników,
- optymalne wykorzystanie materiałów i powierzonego sprzętu,

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia do pracy,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazna atmosfera pracy.

Aktualizacja: 13.10.2023