Inżynier budowy w zespole ofertowania

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 500
Wynagrodzenie brutto (do)
8 000
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

Zadania
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych wraz z weryfikacją i analizą spływających ofert zgodnie z potrzebami firmy.
  • Uczestnictwo w procesie negocjowania warunków zakupu i współpracy z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami.
  • Sporządzanie umów i zamówień oraz obsługa dokumentacji dotyczącej procesu zakupu.
  • Sporządzanie przedmiarów robót, weryfikacja wycen wykonawców i dostawców.
  • Prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami.
  • Monitorowanie budżetu budowy.
  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz wsparcie przy koordynacji prac pomiędzy branżami i wykonawcami.
Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie deweloperskiej, realizującej inwestycje mieszkaniowe/biurowe.
  • Wykształcenie techniczne - kierunek budownictwo lub pokrewne.
  • Znajomość procesu realizacji inwestycji.
  • Umiejętność czytania i analizowania rysunku technicznego i dokumentacji projektowej.
  • Umiejętności negocjacyjne, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność́ obsługi programów MS Office, zwłaszcza MS Word oraz Excel.
  • Znajomość zasad kosztorysowania.
  • Umiejętność́ współpracy w ramach zespołu.
Oferujemy
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w projekt,
  • ciekawe wyzwania zawodowe oraz szansę podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach deweloperskich,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Informacje o firmie
Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze  projekty to m.in. osiedle Obotrycka, Argentum i Vialo. Kreujemy wyjątkowe projekty mieszkaniowe w unikalnych lokalizacjach.

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 12 dni temu
585540... Zadzwoń
a...@tps.pl Wyświetl e-mail
TPS Reapolis
Adres
Sopot Dolny Sopot
Armii Krajowej 116
Ważne jeszcze 10 dni (do 25.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot
Ulica i nr
NIP
5842730196
tps.pl
  • Numer ogłoszenia: 62467487
  • Data wyróżnienia: 11 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 19 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 11 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 726
  • Wyświetleń na liście: 35 309
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS