Inżynier ds. elektrycznych

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 12 dni temu

Opis stanowiska
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,
  • Analiza dokumentacji projektowej branżowej,
  • Rysowanie schematów elektrycznych oraz automatyki,
  • Programowanie sterowników c.pCO, Siemens, Schneider Electric,
  • Programowanie central sygnalizacji pożarowej Bosch FPA-5000,
  • Współpraca z kierownictwem budowy oraz nadzór nad podwykonawcami,
  • Sporządzanie przedmiarów robót,
  • Wysyłanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców i dostawców,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja, automatyka),
  • Mile widziane doświadczenie związane z systemami automatyki HVAC, rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, SSP,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności obsługi programów: AUTOCAD, MS Office
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne z grupy E i D,
  • Przedsiębiorczość, zorganizowanie,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności,
  • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Informacje o firmie

Bora Wentylacje to grono profesjonalistów zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji - doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem, serwisowaniem różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Posiadamy doświadczenie w obiektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Wciąż się rozwijamy, podnosimy swoje kwalifikacje by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Najlepszą rekomendacją naszej działalności jest zaufanie i zadowolenia naszych zleceniodawców.
Czym się zajmujemy:
  • Instalacja różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych ( hybrydowa, mechaniczna, system wody lodowej)
  • Instalacja i rozruch central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Projektowanie i pomiary
  • Profesjonalne systemy automatyki sterujące

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
692203 Zadzwoń
b...@bora-... Wyświetl e-mail
BORA WENTYLACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres
Gdańsk
Konstantego Maciejewicza, 2
Ważne jeszcze 8 dni (do 04.07.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62614961
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 13 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 223
  • Wyświetleń na liście: 10 391
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS