Inżynier Elektryk (dział handlowy)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wymagania:
  • Znajomość rynku produkcji rozdzielnic elektrycznych
  • Znajomości budowy gotowych rozdzielnic elektrycznych
  • Wykształcenie kierunkowe (elektrotechnika, automatyka etc.) - może być w trakcie studiów
Obowiązki:
  • uczestnictwo w procesie oferowania oraz pozyskiwania nowych klientów,
  • sporządzanie specyfikacji materiałowych na potrzeby realizacji zleceń,
  • nadzór nad pozyskanym zleceniem produkcyjnym
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych,
  • uczestnictwo w pracach związanych z katalogowaniem typoszeregów urządzeń elektrycznych
Oferujemy:
  • bezstresową atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • lokalizacja biura z dogodną komunikacją i szybkim dojazdem do centrum miasta
Informacje o firmie
Radiolex jest producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych niskiego i średniego napięcia, pulpitów oraz paneli sterowniczych. W ofercie znajdują się również urządzenia do stref zagrożonych wybuchem, oraz urządzenia sterujące klimatem w szafach tj. klimatyzatory, systemy wentylacji i ogrzewania.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64899148
  • Data wyróżnienia: 01.07.2022
  • Data wprowadzenia: 01.07.2022
  • Aktualizacja: 01.07.2022