Inżynier Elektryk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / elektryka,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 15 dni temu | Nr ref: AT-20-08-001

Szybko rozwijająca się firma AT Systems sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Inżynier Elektryk

Obowiązki:
  • Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad przebiegiem prac elektrycznych;
  • Specyfikacja materiałów i zamówienia;
  • Realizacja projektów, uzgodnienia, uczestnictwo w naradach budowy;
  • Zlecanie prac firmom zewnętrznym.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie: elektrotechnika lub automatyka;
  • Znajomość sieci i instalacji elektrycznych niskiego napięcia;
  • Znajomość układów napędowych maszyn i urządzeń przemysłowych będzie dodatkowym atutem;
  • Uprawnienia dozorowe SEP w zakresie sieci urządzeń elektrycznych;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Dzienny system pracy;
  • Ciekawe wyzwania w ciekawym, dynamicznym środowisku;
  • Szkolenia i kursy podnoszące Twoje kwalifikacje.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji pocztą elektroniczną: [ukryte]
Informacje o firmie
www.atsystems.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63616538
  • Data wyróżnienia: 31 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 31 lipca 2020
  • Aktualizacja: 31 lipca 2020
  • Wyświetleń: 427
  • Wyświetleń na liście: 4 322