Inżynier Produkcji - Produkty Profilowe

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Konstrukcja / technologie,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista,
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu

                                        „Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”
Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając blisko 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.
Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie
z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.
  W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:

                                       Inżynier Produkcji – Produkty Profilowe
Miejsce pracy: Czaple, k. Gdańska

Główne zadania:
  • organizowanie i koordynacja procesu produkcyjnego w obszarze produkcji grzejnika surowego
  • dbałość o terminowe i zgodne z technologią wykonanie zleceń, kompletność dokumentacji produkcyjnej,
  • wdrażanie do produkcji nowych wyrobów oraz doskonalenie technologii produkcji już wytwarzanych,
  • analiza normy czasu i kosztów do zamówienia
  • dobór odpowiednich maszyn, narzędzi oraz parametrów do procesu, w tym także odpowiednia gospodarka wyposażeniem pomiarowym,
  • ciągłe podnoszenie jakości i wydajności procesu produkcyjnego,
  • współpraca z pozostałymi zespołami produkcyjnymi Organizacji w celu usprawnienia i rozwoju wszystkich procesów produkcyjnych,
  • nawiązywanie współpracy z dostawcami zewnętrznymi  w celu świadczenia usług,
  • wsparcie w zakresie reklamacji technologicznych w realizowanym procesie.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, zarządzanie inżynieryjne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • doświadczenie w organizacji procesów produkcyjnych,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesu na linii pod kątem technologicznym,
  • umiejętność  trafnego odczytywania rzeczywistości, oceny szans i zagrożeń wynikających
    z planowanych działań oraz wydajności procesów,
  • umiejętność  określenia normatywnego zużycia surowców, półwyrobów, narzędzi i norm operacji technologicznych dla wyrobów i półwyrobów,
  • praca nad ciągłą poprawą oraz optymalizacją i jakością procesu,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz działań korygujących,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dynamizm i nastawienie na realizację celu,
  • mile widziana znajomość oprogramowania AutoCAD, Inventor, MS Office, wspierającego tworzenie dokumentacji projektowej,
  • mile widziana znajomość systemów ERP zwłaszcza Microsoft Dynamics AX.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (ponad 25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata),
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport/ OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
[ukryte]
lub kontakt telefoniczny:
+48 [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63605842
  • Data wyróżnienia: 28 września 2020
  • Data wprowadzenia: 27 lipca 2020
  • Aktualizacja: 28 września 2020
  • Wyświetleń: 1 072
  • Wyświetleń na liście: 24 248