Inzynier-Projektant rozdzielnic z językiem angielskim

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Praca za granicą,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 14 dni temu

Opis oferty pracy:
Opis stanowiska:
Sporządzanie wycen na podstawie dostarczonej dokumentacji
Sporządzanie dokumentacji warsztatowej niezbędnej do wykonania zlecenia
Sporządzanie dokumentacji podwykonawczej
Współpraca z działem produkcyjnym
Współpraca z działem handlowym
Utrzymywanie bezpośredniej relacji z działem technicznym klienta
Sporządzanie zestawień materiałowych

Idealny kandydat będzie posiadał:
Znajomość j. angielskiego
Wykształcenie kierunkowe – elektrotechnika lub pokrewne
Doświadczenie na podobnym stanowisku lub bezpośrednio związane z prefabrykacją rozdzielnic
Znajomość aktualnie obowiązujących norm dotyczących prefabrykacji rozdzielnic
Uprawnienia elektryczne min do 1 kV
Obsługa komputera
Znajomość środowiska E-PLAN
Prawo jazdy kat. B
Znajomość wiodących producentów aparatury rozdzielczej nn
Umiejętność czytania schematów zarówno wielo jak i jedno kreskowych oraz blokowych

Oferujemy:
Wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia
Telefon służbowy
Samochód służbowy
Laptop
Pakiet medyczny

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63608175
  • Data wyróżnienia: 10 września 2020
  • Data wprowadzenia: 28 lipca 2020
  • Aktualizacja: 10 września 2020
  • Wyświetleń: 487
  • Wyświetleń na liście: 6 230