Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier projektu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

STOKOTA sp. z o.o.
poszukuje osoby na stanowisko:
INŻYNIER PROJEKTU
miejsce pracy: Elbląg
CV prosimy wysłać na adres:  [ukryte]

Twój zakres obowiązków:
  • Projektowanie specjalistycznych pojazdów ciśnieniowo próżniowych w środowisku 2D i 3D;
  • Przygotowywanie dokumentacji warsztatowej na produkcję;
  • Sporządzanie list materiałowych;
  • Nadzór nad montażem pojazdów;
  • Bieżąca komunikacja pomiędzy produkcją, działem obsługi klienta oraz zespołami technologicznymi w Polsce i Belgii
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe mgr/inż (branża mechaniczna, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (certyfikat PMI/Prince2 mile widziany);
  • Umiejętność projektowania w 3D (SolidWorks, AutoCad lub pokrewne);
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Motywacja i chęć do nauki;
  • Umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy:
  • Szkolenia z zakresu projektowania zbiorników ciśnieniowych, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe świadczenia socjalne jak: dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne, paczki
  • Dobra atmosfera w pracy
Informacje o firmie
Swoją działalność firma rozpoczęła w Belgii w 1963 roku od produkcji podziemnych zbiorników paliwa do oleju opałowego, stąd skrót „STOKOTA” który pochodzi od ‘stook-olie-tanks’ co w wolnym tłumaczeniu znaczy ‘zbiorniki do przechowywania oleju’. Wysoka jakość produkowanych zbiorników przełożyła się na szybki rozwój firmy która w 1967 roku rozpoczęła produkcję cystern samochodowych do przewozu paliw płynnych. Z biegiem lat STOKOTA stała się wiodącym specjalistą w tym segmencie rynku. W roku 1996 został założony pierwszy polski oddział w Kielcach, a w 2001 firma powiększyła się o oddział w Elblągu. Dziś zatrudniamy 260 osób i nadal poszukujemy osób chętnych do współpracy.
Wysoka jakość produktów, ich niezawodność oraz szeroka gama specjalistycznych usług posprzedażowych zaowocowały zbudowaniem silnej pozycji na rynku cystern samochodowych w Europie Centralno-Wschodniej jak i Zachodniej.
Poza cysternami do przewozu paliw płynnych, STOKOTA obsługuje również bardzo wymagający rynek Aviation dostarczając cysterny lotniskowe do tankowania samolotów.
Trzecim segmentem na którym obecna jest STOKOTA to szeroko rozumiana branża Industrial Waste & Cleaning gdzie firma dostarcza specjalistyczne pojazdy ciśnieniowo-próżniowe do przewozu substancji niebezpiecznych oraz czyszczenia instalacji przemysłowo-kanalizacyjnych.

Aktualizacja: 24.03.2023