Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier Projektu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Gdańsk Matarnia, ul. Budowlanych 68B,

Opis stanowiska:
  • Opracowywanie wymagań technicznych projektów, dobór komponentów, określenie parametrów projektowych
  • Dobór rozwiązań technicznych projektu
  • Przygotowanie założeń technicznych do oferty dla Klienta
  • Opracowanie technicznych warunków zakupowych projektów
  • Prowadzenie wyjaśnień technicznych z Klientami w ramach realizowanych projektów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny lub pokrewny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Praktyczna wiedza z obszaru doboru komponentów maszyn i urządzeń
  • Znajomość rysunku technicznego
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki siłowej i systemów energetycznych

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika
Informacje o firmie
Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.