Inżynier R&D - Konstruktor

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie nowych produktów od koncepcji do wprowadzenia do produkcji.
  • Projektowanie produktów, przygotowywanie dokumentacji wykonawczej prototypów.
  • Pełnienie nadzoru konstruktorskiego nad budową prototypów.
  • Uczestnictwo w testach projektowanych urządzeń oraz przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów.
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji prototypów w zgodności z potrzebami naszych Klientów oraz możliwościami produkcyjnymi.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani kandydaci po kierunkach energetyka cieplna, elektryka, chłodnictwo i klimatyzacja, technika cieplna, maszyny przepływowe, wymiana ciepła itp.).
  • Doświadczenie w obsłudze programów do projektowania przestrzennego 3D.
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa, obróbki mechanicznej i plastycznej, wymiany ciepła, spalania, mechaniki płynów.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako konstruktor, inżynier RnD – (preferowani kandydaci z doświadczeniem przy projektowaniu wymienników ciepła, urządzeń ciśnieniowych, kotłów grzewczych lub urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej i korespondencję z klientami.
  • Szeroka wiedza inżynierska, kreatywność w zakresie tworzenia nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Doskonała organizacja czasu pracy, wielozadaniowość, terminowość w realizacji zadań.
  • Otwartość w relacjach interpersonalnych, komunikatywność, pozytywne nastawienie do otoczenia.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
Mile widziane
  • Znajomość przepisów budowy urządzeń ciśnieniowych wg PED i/lub ASME.
To oferujemy
  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja).
  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy.
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny.

Aktualizacja: 18.05.2023