Inżynier robót / monter instalacji wentylacji klimatyzacji ogrzewania

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Inżynieria
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
doświadczenie przy koordynowaniu instalacji lub uczestniczenie w montowaniu instalacji sanitarnych (wentylacja, ogrzewania, klimatyzacja)
Obowiązki:
Praca przy realizacji instalacji wewnętrznych oraz w zakresie instalacji OZE. Wykonywanie pomiarów inżynierskich. Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
Oferujemy:
Praca od zaraz na stanowisku inżynier robót lub monter w zakresie profilu działalności firmy www.coze.pl na inwestycjach w woj. pomorskim i nie tylko.
Uczestniczenie w inwestycja posługujących się technologią BIM o wyższym stopniu skomplikowania. Wykonywania prac monterskich wg. dokumentacji własnej lub zewnętrznej we współpracy z naszym biurem projektowym.
Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji.
słowo kluczowe:
inżynieria środowiska

DANE OSOBOWE:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Odnawialnych Źródeł Energii-Marek Skoroś, 80-122 Gdańsk, ul. Kartuska 218, NIP: 957082... Wyświetl numer 1. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
  2. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego wniosku na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
600254... Zadzwoń
r...@coze.pl Wyświetl e-mail
Centrum OZE
Adres
Gdańsk Ujeścisko
Kartuska 218
Ważne jeszcze 20 dni (do 13.10.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
9570827221
coze.pl
  • Numer ogłoszenia: 61543393
  • Data wyróżnienia: 25 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 24 maja 2018
  • Aktualizacja: 13 września 2019
  • Wyświetleń: 2 447
  • Wyświetleń na liście: 45 329
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS