Inżynier Serwisu Hydrauliki Siłowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku branży morskiej, posiadasz niezbędne doświadczenie i lubisz podróżować, sprawdź czy poniższa oferta jest dla Ciebie i prześlij nam swoją aplikację!

Jesteśmy Bota Technik - firmą specjalizującą się w obszarze inżynierii morskiej. Obecnie poszukujemy Inżyniera Serwisu Hydrauliki Siłowej, którego głównym zadaniem będzie przeprowadzanie remontów oraz przeglądów układów hydraulicznych na jednostkach pływających.

Sprawdź jak się u nas pracuje -> https://www.youtube.com/watch?v=SVHyIeIKf7U

Główne zadania:
  • Przeprowadzanie przeglądów, weryfikacji stanu technicznego oraz naprawy układów hydraulicznych na jednostkach pływających
  • Wykonywanie remontów oraz wymiany części maszyn sterowych i innych urządzeń hydraulicznych
  • Sporządzanie raportów serwisowych zawierających szczegółowy opis przeprowadzonych prac
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne, mile widziane wyższe techniczne/mechaniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z napędem hydraulicznym
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Zatrudnienie w rodzimej firmie o zasięgu globalnym
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego oraz karty MultiSport
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Program poleceń pracowniczych
  • Paczki świąteczne, spotkania oraz wyjazdy integracyjne
  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy

Dlaczego Bota Technik? Jesteśmy przedstawicielem największych światowych producentów branży morskiej, co potwierdza pozycję lidera w tym obszarze. Dołączając do naszego zespołu, będziesz odpowiadać za rozwiązywanie problemów technicznych,  naprawę oraz przeglądy elementów hydraulicznych układów napędowych na jednostkach pływających. Nasza firma projektuje autorskie rozwiązania, stawia na innowacje oraz ciągłe doskonalenie kompetencji, aby mieć pewność, że oferujemy klientom najwyższej jakości produkty oraz usługi serwisowe. Inwestujemy w rozwój techniczny, natomiast naszą najcenniejszą inwestycją będzie zawsze ta w ludzi.

Aktualizacja: 05.10.2023